2. El Otomobil Garantisi

Garanti sistemleri asistans hizmetlerine ek olarak Tur Assit’in tüm dünyadan edindiği bilgi birikimleri doğrultusunda uzmanlık geliştirdiği alanlardan biridir.

Genel Bilgi (2. El Otomobil Garantisi)


2003 yılında Mapfre Asistencia, İtalya'da 18 yıldır bu konuda çalışmaları sürdüren NUOVI SERVIZI AUTO ile 16 yıldır Fransa'da hizmet veren SAGE’yı satın alarak garanti uygulamalarına başlamıştır. 2004 yılında ABRAXAS (UK ) Mapfre Asistencia tarafından satın alınmış olup aynı yıl Türkiye’de de uygulanmaya başlanmıştır. 2010 yılı itibariyle Avrupa ve Latin Amerika'da farklı markalar olmak üzere 17.000 Otomotiv bayisinde uygulanmaktadır.

2. EL ARAÇ GARANTİSİ NEDİR?
Bu ürün, 2. el aracınıza ait belirlenen garanti dönemi içinde aracınızda meydana gelen mekanik veya elektrik arızalarının giderilmesi için karşılanması gereken finansal riski teminat altına alır. Ürünün farklı seçenekleri, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçmenize imkân sağlar.

2.EL GARANTİ NE KADAR BİR SÜRE GARANTİ SAĞLAR?
2. EL GARANTİ 6 aydan 2 yıla kadar güvence sağlayabilen bir programdır. Aracın garantisi garanti sertifikasında yazılı başlangıç tarihinde başlar ve sertifikada yazılı süre kadar devam eder.

2. EL GARANTİ NELERİ KAPSAR?
2. EL GARANTİ mekanik, elektrik ve elektronik aksamla ilgili parçaları ve bunların işçiliklerini kapsar. Arıza durumunda garantinizin geçerli olabilmesi için aracın periyodik bakımlarının ibrazı gerekmektedir.

2. EL GARANTİ NELERİ KAPSAMAZ?
Aşınma, yıpranma, normal eskime, hatalı kullanma/ ihmal veya üreticiden kaynaklı arızaları kapsamaz.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizim İle İrtibata Geçiniz....

Acil Yol Yardım : 0542 415 24 41 - Telefon : 0242 221 07 90